325 € / mes - 38€ / noc

Wspaniały apartament w Frontera

czas 1 Pokój / s 1 Wanna / s Nie garaż / s 80 m2

Ref.: CL005
Cena wynajmu: 325 € / mes - 38€ / noc
► Woda i prąd nie jest wliczone w cenę

Agent

Wypożycz ten wspaniały i atrakcyjny apartament w Frontera, El Hierro. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone. Znajduje się on w centrum miasta o powierzchni Frontera, bardzo blisko głównej ulicy Tigaday.

Posiada szczegółowe informacje na temat tej nieruchomości poniżej, po zdjęciach.

Własności Zdjęcia

 

Informacje o nieruchomości

► referencyjny

Jeśli zainteresowany / a się w tym obiekcie, wiemy, że dalej: AP008.

► Lokalizacja

Wspaniały i atrakcyjny budynek w Frontera, jedna z głównych ulic centrum miasta, dwie minuty spacerem od głównej ulicy handlowej (Ulica Tigaday), w większości banków i sklepów. Jest w przybliżeniu 80 Wyjątkowo m2 rozłożone.

► Dystrybucja

Mieszkanie na pierwszym piętrze, łatwo dostępne i całkowicie obce.

►Características

1 Typ sypialniami, 1 salon, 1 kuchnia, 1 kąpiel, 1 Solana-patinillo.

► Walory

Mieszkanie całkowicie z zewnątrz, ramy aluminiowe z podwójnymi szybami, stolarka wewnętrzna w litego drewna, w pełni wyposażona kuchnia (duża lodówka, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, płyta, ekstraktor, duża pojemność elektryczny podgrzewacz wody, trzepak, Pełna i różne naczynia kuchenne, i tak dalej…), Salon składa się z dwóch sof 3+2, płaski telewizor w salonie i sypialni, duża szafa w sypialni i dużym łóżkiem, patinillo pralnicze podkładkę pod warunkiem, suszarka, umywalka do mycia, żelazko, deska do prasowania, miejsce do spania, i tak dalej…

► Opcje

Wynajem.

► Ograniczenia

Tylko wynajmowane osób z udokumentowaną wypłacalność, bezdzietne pary lub osoby, Zwierzęta nie są akceptowane.

► Warunki wynajmowania

Wody i energii elektrycznej nie wliczone, depozyt jednego miesiąca.

► Cena

To mieszkanie jest wynajmowane do ostatecznej cenie 325 €.

► Kontakt

Dowiedz się więcej: inmobiliaria@islaelhierro.com / +34 696.489.391 – Ref.: AP008.

 

Szczegóły dotyczące budynku

► Sypialnia

Apartament sypialnia, o 20 m2 ok, z łazienką w środku.

► Hall

Świetny pobyt i bardzo szeroki, jasne i dobrze wyposażone. Posiada dwie sofy 3+2, duży płaski telewizor, Stół narożny i stolik.

► Kuchnia

Funkcjonalna kuchnia, w pełni wyposażona. Ma dużą lodówkę, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, płyta, ekstraktor, duża pojemność elektryczny podgrzewacz wody, trzepak, Pełna i różne naczynia kuchenne. To jest bardzo przestronne i wygodne.

► Łazienka

Przytulna łazienka z wanną, WC, i umywalką. Dozownik ma produktów kosmetycznych.

► Solana-Patinillo

Przestronny i funkcjonalny hotel znajduje się obok kuchni, jest miejsce na pralkę, suszarka, umywalka do mycia rąk, miejsce do powieszenia z półkami i półkami. Ma dużą pojemność podgrzewacza elektrycznego.

► Inne

Apartament posiada wspaniałe widoki, mieszkanie jest bardzo słoneczne zapewniając wiele godzin słonecznych w ciągu dnia, zarówno latem i zimą. To bardzo chłodne w lecie i ciepłe w zimie. Znajduje się on w spokojnej okolicy, w centrum Frontera, tylko 2 minut spacerem od głównej ulicy Tigaday, gdzie banki są, supermarkety, Sklepy, i tak dalej. Tylko 5 minut spacerem do przystanku autobusowego i taksówek. Doskonała nieruchomość do wynajęcia na wyspie El Hierro.

 

Obszar