Luksusowy dom w Frontera

Luksusowy 2 Pokój / s 2 Wanna / s Nie garaż / s 220 m2

Ref.: CL005
Cena wynajmu: 650 € / mes
Cena wynajmu (+ Opcja zakupu): 1.100 € / mes
► Woda i prąd nie jest wliczone w cenę
Cena zakupu: 330.000 €
Wymiana: Oferty są spełnione

Agent

Wynająć luksusowy dom położony w Frontera, El Hierro. Możesz wynająć ten fantastyczny nieruchomości wymienione ekskluzywny za cenę tradycyjnego domu. Minimalistyczny styl, trzeźwy, Stylowe i funkcjonalne. To jakość i komfort premii nieruchomości. Teraz możesz żyć jak zawsze marzyli…!

Posiada szczegółowe informacje na temat tej nieruchomości poniżej, po zdjęciach.

Własności Zdjęcia

► Main Hall

 

► główna Kuchnia

 

► główna sypialnia

 

► Secondary Bedroom

 

► Mistrz wanna

 

► Liceum Łazienka

 

► Hall

 

► Taras

 

► Zamówienie (w oczekiwaniu na publikację)

► balkon (w oczekiwaniu na publikację)

► Dach i Patio (w oczekiwaniu na publikację)

► Fasada i zagranicznych (w oczekiwaniu na publikację)

 

Informacje o nieruchomości

► referencyjny

Jeśli zainteresowany / a się w tym obiekcie, wiemy, że dalej: CL005.

► Lokalizacja

Wyjątkowe luksusowy obiekt położony w Frontera, jedna z głównych ulic centrum miasta, dwie minuty spacerem od głównej ulicy handlowej (Ulica Tigaday), w większości banków i sklepów. Ma ponad 220 m2, z wyłączeniem powierzchnia dachu.

► Dystrybucja

Superb drugiej obudowie piętro.

►Características

2 wieloosobowe, 1 jadalnie, 1 kuchnie, 2 toalety, 1 sala, 1 urząd, 1 taras, 1 balkon, 1 patio, 1 Na dachu.

► Walory

Ten dom został całkowicie odnowiony w roku 2004 z wysokiej jakości materiałów. Luksusowa nieruchomość, Minimalistyczny design, trzeźwy, Stylowe i funkcjonalne.

► Tło

Ten dom jest wynajmowane, Meble wliczone, jak pokazano na rysunkach, ponieważ ich właściciele nie mieszkają w El Hierro szybko ze względu na przeniesienie pracy. Właściciele również sprzedać ten dom oraz apartament nie są całkowicie niezależne na pierwszym piętrze.

► Opcje

Wynajem.

► Ograniczenia

Tylko wynajmowane osób z udokumentowaną wypłacalność, rodziny zmniejszona liczba osób, bez małych dzieci i bez zwierząt.

► Warunki wynajmowania

Wody i energii elektrycznej nie wliczone, konieczne gwarancja bankowa, ma wpłacić dwa miesiące depozytu.

► Cena

Cena za wynajem, 550€ / mes.

► Kontakt

Dowiedz się więcej: inmobiliaria@islaelhierro.com / +34 696.489.391 – Ref.: CL005.

 

Szczegóły dotyczące budynku

► Wyposażenie

Daikin oferuje wysokiej klasy urządzeń do klimatyzacji, ogrzewanie i osuszanie powietrza w całym domu. Mechanizmy elektryczne są high-end, przełączniki z diodami LED do zlokalizowania w ciemno, regulatory natężenia światła, telefonu oraz telewizji naziemnej i satelitarnej w każdym pokoju (w tym toalety), zintegrowany system dźwięku całej konsoli środkowej w głównym salonie domu (Muzak, wideo, radio, Hi-Fi), domofon wideo z oglądanie telewizji w całej obudowie, zautomatyzowane bezpośrednie i intensywne ogrzewanie w łazienkach, podłogi w całym domu luksusowego białej porcelany (tablice 50×50 cm), przez 200 placówek rozsianych po całym domu, Linie sił światła rozdzielone urządzeń turystycznych i zindywidualizowanych, Stolarka wewnętrzna i zewnętrzna w stałych twardego drewna w kolorze białego aluminium (podwójne szyby dla lepszego wygłuszenia), schody dostęp do mieszkań w szlachetnych i stałych lesie z światła z LED świeci wysokość gniazda, Jacuzzi z hydromasażem wyposażone w napęd wody i powietrza bańki kolumnach, hydromasażu kolumna w brodziku 2 m2 ok., Ogromny salon z sofą Natuzzi ekskluzywnej 3+3 skóra naturalna (wartości ponad 9.000 euro), kolonialne ognisko, meble pokojowe z zintegrowanymi światłami otoczenia w taki sam, wielkie, kuchnia z wnętrza światła w wszystkich szafach i bardzo wielkie poyos LED, wysokie belki o niskiej mocy i integracyjnego projektu, mechanizmy do poprawy hergonomía i przestrzeń, Silestone dodatkowe silne, białe ławki w high-end i high-endowych urządzeń Bosh [Amerykańska lodówka (z dozownikiem lodu, kruszony lód i woda), dla wina 256 butelki z różnych przedziałów o różnych temperaturach dla win czerwonych i białych (lub różowy), płyta indukcyjna, wielkoformatowe 5 pożary i wiele zautomatyzowanych funkcji, kaptur i wielkoformatowy konstrukcja z dużą precyzją i światła wiele automatycznych funkcji, zintegrowany sztuki bogate w funkcje automatyczne zmywarki, Kolumna tworzą pirolitycznego pieca i bogate w mikrofalowej zautomatyzowane zarówno], Basen patio do mycia i innych urządzeń, które zapewnia mieszkania (pralka, suszarka, lodówka, zamrażarka, zmywarka), obok 20 Miernik elewacji, bardzo przestronny i komfortowy dom, dużo światła, doskonałe widoki na dolinę granicy z Roques Salmor, Miasto Frontera i masyw własnym dolinie, …i wiele więcej.

► główna sypialnia

Apartament sypialnia, przez 40 m2, z tarasem, Wnętrze łazienki, Biuro i lobby.

► Secondary Bedroom

Duży pokój dwuosobowy, 14 m2 ok.

► Hall

Zdecydowana pobyt więcej niż 30 m2, zintegrowany z balkonem i czytelni.

► Kuchnia

Spektakularny kuchnia nad 30 m2 w wysokiej jakości lesie, dostosowując jadalnią dla 12 Diners (Stół jest na zawiasach podwojenie jego pojemności).

► Mistrz wanna

Doskonały design za pobyt 15 m2 ok. ze ścianami z płytek w niebieskich kolorach, ma duży jet jacuzzi napędu i kolumny powietrza, Ogrzewanie również jest zautomatyzowany, Gniazda telefoniczne i telewizji naziemnej i satelitarnej.

► Liceum Łazienka

Doskonały design w tym pokoju o ścianach płytek w odcieniach zieleni, ma duży prysznic z hydro wieży z układu napędowego jet, Ogrzewanie również jest zautomatyzowany.

► Zamówienie

Duży obszar roboczy z miejscem na stół i kilka szaf.

► Taras

Duży taras z widokiem na dolinę El Golfo, Skały Salmor, Miasto graniczne i masyw górski. Dostępna powierzchnia do zawieszania i buta wbudowane w bardzo dużym tarasem.

► balkon

Przytulny i funkcjonalny balkon, z którego można zobaczyć wspaniałe widoki na dolinę El Golfo, Skały Salmor, Miasto graniczne i masyw górski.

► Hall

Wielka Sala, Bardzo przestronne i świetnie, Drabina dostępu z góry w stałych liściastych, Led lights chodzić gniazdo, Komunikator drzwi do garażu.

► Lobby

Przestronny hol Master Suite dealer sypialni, daje dostęp do sali, urząd, taras oraz druga łazienka.

► Patio

Bardzo jasne i położone, gdzie dodatkowe urządzenia, takie jak mycie, suszarka, zmywarka, lodówko-zamrażarka. Istnieje również umywalka do mycia rąk, i regały i półki. Jest dostęp schodami na dach.

► dachu

Rozległy, przeźroczysty, z wieloma możliwościami. Właściciele mają basen i miejsce do opalania. Oni planowali dokonać kawalerkę, z Wyposażenie, grill i basen. Widoki są nie do pobicia, nie ma przeszkód, widać dolinę El Golfo w całej jego ogromie, Roques de Salmor, pasmo górskie, które graniczy Frontera, i sama wioska. Spektakularne widoki na Ocean Atlantycki.

► Inne

Nieruchomość posiada kilka korytarzy i są naprawdę o szerokości, przez 1,50 metrów szerokości. Oprócz dech widoki, mieszkanie jest bardzo słoneczne zapewniając wiele godzin słonecznych w ciągu dnia, zarówno latem i zimą. To bardzo chłodne w lecie i ciepłe w zimie. Znajduje się on w spokojnej okolicy, w centrum Frontera, tylko 2 minut spacerem od głównej ulicy Tigaday, gdzie banki są, supermarkety, Sklepy, i tak dalej. Tylko 5 minut spacerem od szkoły i instytutu, w równej odległości od przystanku autobusowego i taksówek. Doskonała nieruchomość do wynajęcia na wyspie El Hierro.

 

Obszar