Szukamy

Pokażemy poniżej własności żądań wyszukiwania, które nasi klienci złożyli nas; Próbujemy zlokalizować te właściwości, również do wynajęcia na sezony, również do wynajęcia na dni. Jeśli masz jakiekolwiek, lub jeśli znasz kogoś, i chce się uda, proszę, proszę kontakt nas.

Ref. AN55 Noclegi dni: Klient poszukuje domu lub mieszkania do wynajęcia na kilka dni pomiędzy 01 glin 06 sierpień 2014. Każde miejsce na El Hierro.
Ref. AN50 Noclegi dni: Klient poszukuje do wynajęcia mieszkania na kilka dni pomiędzy 03 glin 07 wrzesień 2014. Każde miejsce na El Hierro.
Ref. AN45 Noclegi dni: Klient patrząc na mieszkania Frontera do wynajęcia na kilka dni 05 glin 09 sierpień 2014.
Ref. AN40 Dom parterowy: Klient Border patrząc na cały miesiąc sierpień. Musi mieć 2 pokoje.
Ref. AN35 Szalet / dworek / Dom terrera: Klient szuka pary z wysokich dochodach. Musisz mieć komfortowe wnętrze i jakość, i co najmniej 2 pokoje. długoterminowe. możliwie, Nie jest konieczne, Jest pożądane, ma: teren, morze, basen, palenisko. Lokalizacja musi być: Granica, La Caleta, Tamaduste, El Mocanal o Guarazoca.
Ref. AN30 Valverde: Klient poszukuje małego i niedrogiego studio lub apartament dla jednej osoby. długoterminowe.
Ref. AN25 Dom parterowy: Klient Granicznej poszukuje dni 6-29 sierpień. 4 ludzie.
Ref. AN20 Ziemia: Klient chce kupić tanią ziemię, gdzie można zainstalować drewniany dom preinstalowanym.
Ref. AN15 Ziemia: Klient chce kupić tanią ziemię, gdzie można zbudować mały dom.
Ref. AN10 Dom terrera: terrera klient poszukuje domu do wynajęcia na dłuższą metę w Frontera z co najmniej 2 wieloosobowe. Klient byłby skłonny zapłacić 400 € / miesiąc (woda i elektryczność siebie).