325 € / mes - 38€ / noc

Nádherný byt v Frontera

čas 1 Čtvrtý / s 1 Vana / s Ne Garaje nás / s 80 m2

Ref.: CL005
cena pronájmu: 325 € / mes - 38€ / noc
► Voda a elektřina není zahrnuta v ceně

Kontakt Agent

Najmout nádherný a atraktivní byt v Frontera, El Hierro. Byt je kompletně zařízen a vybaven. To se nachází v centru města Frontera, v těsné blízkosti hlavní ulice Tigaday.

Mají podrobné informace o této nemovitosti níže, po fotografiích.

Charakter Photos

 

Informace o nemovitosti

► Referenční

V případě zájmu / a v této nemovitosti, víme, že jsme jen: AP008.

► Umístění

Nádherné a atraktivní budova v Frontera, jedna z hlavních ulic centra města, dvě minuty chůze od hlavní nákupní ulice (Street Tigaday), s většinou bank a obchodů. Je přibližně 80 výjimečně m2 distribuovány.

► Distribution

První patro byt, snadno dostupné a naprosto cizí.

►Características

1 Typ ložnice, 1 obývací pokoj, 1 kuchyně, 1 koupel, 1 Solana-patinillo.

► vlastnosti

Zcela vnější byt, hliníkové rámy s dvojitým zasklením, interiér tesařství v masivních dřev, plně vybavená kuchyň (velká lednice, trouba, mikrovlnná trouba, varná deska, Extractor, vysokokapacitní elektrický ohřívač vody, šlehač, Kompletní kuchyňské nádobí a různé potřeby, a tak dále…), obývací pokoj se skládá ze dvou pohovek 3+2, plochá TV v obývacím pokoji a ložnici, velká skříň v ložnici a velkou manželskou postelí, patinillo za předpokladu, prádelna nádobí, sušička, dřez na mytí, železo, žehlící prkno, místo položit, a tak dále…

► Možnosti

Půjčovna.

► Omezení

Jen pronajmout pro lidi s prokázanou platební schopnost, bezdětné páry nebo jednotlivci, Domácí zvířata nejsou povolena.

► Podmínky pronájmu

Voda a elektřina není zahrnuta, vklad jednoho měsíce.

► Cena

Tento byt se pronajímá za konečnou cenu 325 EUR.

► Kontakt

Dozvědět se více: inmobiliaria@islaelhierro.com / +34 696.489.391 – Ref.: AP008.

 

Podrobnosti o objektu

► Ložnice

Ložnice, o 20 m2 přibližně, s koupelnou uvnitř.

► Hall

Velké pobyt a velmi široký, světlé a dobře vybavené. To má dvě pohovky 3+2, velkou plochou TV, rohový stůl a konferenční stolek.

► Kuchyně

Funkční a plně vybavená kuchyň. To má velkou lednici, trouba, mikrovlnná trouba, varná deska, Extractor, vysokokapacitní elektrický ohřívač vody, šlehač, Kompletní kuchyňské nádobí a různé potřeby. Je velice prostorný a pohodlný.

► Koupelna

Útulná koupelna má vanu, WC, a dřez. Zásobník má kosmetické výrobky.

► Solana-Patinillo

Prostorné a funkční nachází vedle kuchyně, je prostor pro pračku, sušička, dřez na mytí rukou, místo k zavěšení s policemi a regály. To má velkou kapacitu ohřívač vody elektrický.

► Ostatní

Byt má nádherný výhled, Pouzdro je velmi slunný poskytuje mnoho hodin slunečního svitu po celý den, a to jak v létě i v zimě. Je to velmi cool v létě a teplo v zimě. Nachází se v klidné oblasti, v centru města Frontera, pouze 2 minut chůze od hlavní ulice Tigaday, kde jsou banky, supermarkety, Obchody, a tak dále. Pouze 5 minut chůze od autobusové zastávky a taxi. Vynikající nemovitosti k pronájmu na ostrově El Hierro.

 

Umístění objektu