Místní Border

Místní 70 m2

Ref.: L007
cena pronájmu: 350 € / mes
NENÍ K DISPOZICI: nemovitost již pronajata

Kontakt Agent

Pronajměte si tento fantastický obchod v centru města Frontera, El Hierro. Jeho poloha je bezkonkurenční, V hlavní nákupní ulice Frontera, na Calle Tigaday. To je přilehlé všech oblastí bank a dalších významných obchodech.

Pro více informací klikněte na šipku dolů

Informace o nemovitosti

Opakovaným stisknutím tlačítka na kartách k oknu je plně otevřen.

V případě zájmu / a v této nemovitosti, víme, že jsme jen: L007.
Komerční nemovitost se nachází v nákupní ulice Frontera (Street Tigaday). Má nějaký 70 m2 cca navíc terrza 15 m2 přibližně.
To má jednu hlavní plocha rozdělena na zařízení a skladu. Má velmi velkou koupelnu a prostor předvést, která zabírá celou fasádu stejný. Má také vlastní terasu.
General Area, sklad, koupelna a soukromá terasa,
Má bezpečnostní opatření, jako je vloupání sklo, Elektrické bezpečnostní persionas, high-end svítidlo, Automatické svítí okno s časem časovače, neon doba nápis časovač, klimatizace a topení, a tak dále.
Toto místo bylo v pronájmu za 600 € / měsíc. To klesla v ceně, První 450 € / měsíc, a nyní pouze 350 € / měsíc. To snížila svou cenu o cca -50%.
Půjčovna.
Voda, elektřina a komunita není v ceně. Je zapotřebí Jeden měsíc kauce.
Toto je komerční nemovitost se pronajímá za konečnou cenu 350 € / měsíc.
Dozvědět se více: inmobiliaria@islaelhierro.com / +34 696.489.391 – Ref.: L007.

Podrobnosti o objektu

Opakovaným stisknutím tlačítka na kartách k oknu je plně otevřen.

Toto je komerční nemovitost je bezpečnost krystalů proti krádeži, cáry elektrická bezpečnost, klimatizace a topení, high-end příslušenství v celém bytě, vitrína osvětlení a neonová reklama reklama (oba, řízené časy časovač), instalace konvenční televize a satelitní televizi, s konektorem pro instalaci počítačových stanic v celé místnosti a spousta prodejen.

► Images