Luxusní dům v Frontera

Luxus 2 Čtvrtý / s 2 Vana / s Ne Garaje nás / s 220 m2

Ref.: CL005
cena pronájmu: 650 € / mes
cena pronájmu (+ možnost nákupu): 1.100 € / mes
► Voda a elektřina není zahrnuta v ceně
kupní cena: 330.000 €
výměna: nabídky jsou řešeny

Kontakt Agent

Pronájem tento luxusní dům je situován v Frontera, El Hierro. Můžete si pronajmout tuto fantastickou vlastnost uveden upscale za cenu běžného domu. Minimalistický styl, střízlivý, Stylový a funkční. Tento kvalitní nemovitost prémie a pohodlí. Nyní můžete žít jako vždycky snil…!

Mají podrobné informace o této nemovitosti níže, po fotografiích.

Charakter Photos

► Hlavní sál

 

► Hlavní Kitchen

 

► Hlavní ložnice

 

► sekundární Ložnice

 

► Hlavní Bath

 

► Koupelna Sekundární

 

► Hall

 

► Terrace

 

► Objednávka (až do vydání)

► Balkon (až do vydání)

► Střešní a Patio (až do vydání)

► Fasádní a zahraniční (až do vydání)

 

Informace o nemovitosti

► Referenční

V případě zájmu / a v této nemovitosti, víme, že jsme jen: CL005.

► Umístění

Výjimečný luxusní nemovitost se nachází v Frontera, jedna z hlavních ulic centra města, dvě minuty chůze od hlavní nákupní ulice (Street Tigaday), s většinou bank a obchodů. Má více než 220 m2 bez plocha střechy.

► Distribution

Superb druhé patro bydlení.

►Características

2 Koleje, 1 jídelny, 1 kuchyně, 2 toalety, 1 sál, 1 kancelář, 1 terasa, 1 balkón, 1 patio, 1 Rooftop.

► vlastnosti

Tento dům byl kompletně zrekonstruován v roce 2004 s prvotřídních materiálů. Luxusní nemovitost, Minimalistický design, střízlivý, Stylový a funkční.

► Pozadí

Tento dům se pronajímá, nábytek ceně, jak je znázorněno na obrázcích, protože jejich majitelé již bydlí v El Hierro brzy z důvodu převodu pracovních. Majitelé také prodat tento dům a byt tam jsou zcela nezávislé na prvním patře.

► Možnosti

Půjčovna.

► Omezení

Jen pronajmout pro lidi s prokázanou platební schopnost, rodiny snížený počet osob, bez malých dětí a domácích zvířat bez.

► Podmínky pronájmu

Voda a elektřina není zahrnuta, třeba bankovní záruka, musí vložit dvě měsíc zálohu.

► Cena

Cena za pronájem, 550€ / mes.

► Kontakt

Dozvědět se více: inmobiliaria@islaelhierro.com / +34 696.489.391 – Ref.: CL005.

 

Podrobnosti o objektu

► Zařízení

Daikin nabízí high-end zařízení pro klimatizaci, vytápění a odvlhčování v celém domě. Elektrické mechanismy jsou high-end, přepínače s LED světly najít ve tmě, lehké regulátory intenzity, telefon a pozemní a satelitní televize v každém pokoji (včetně toalet), Integrovaný zvukový systém v celém domě středové konzole v hlavním salonu (Muzak, video, rádio, Hifi), video intercom systém s sledování televize ve všech bydlení, automatizovaný přímý a intenzivní vytápění v koupelnách, podlaha v celém domě luxusního bílého porcelánu (plakety 50×50 cm), přes 200 vývody roztroušených po celém domě, siločáry světla odděleny cestování a individuálních spotřebičů, Vnitřní a vnější tesařské v pevných tvrdých dřev v bílé hliníku (dvojité sklo pro lepší zvukovou izolaci), schodiště přístup k bydlení v ušlechtilých a pevných lese se světlem s LED svítidly výšku zásuvky, Jacuzzi vana vybavena pohonem vodních a vzduchových bublin sloupcích, masážní sloupec v sprchové vaničky 2 m2 cca., velký obývací pokoj se sedací soupravou Natuzzi upscale 3+3 přírodní kůže (v hodnotě více než 9.000 eur), koloniální krb, nábytek do obývacího pokoje s integrovanými světly prostředí ve stejném, velikánský kuchyň s interiérem LED světla ve všech skříní a velmi velké poyos, dálková světla s nízkým výkonem a integrační designu, mechanismus na zlepšení hergonomía a prostor, Silestone extra silné bílé lavičky v high-end a high-end spotřebiči Bosh [Americká lednice (ledem dávkovačem, drceného ledu a vody), na víno 256 láhve s různými jednotkami s různými teplotami červených a bílých vín (nebo růžové), indukční varná deska, velký formát 5 požáry a mnoho automatizovaných funkcí, kapuce a velkoplošný design s světly vysokou přesností a mnoho funkcí automatického, art integrovaná s bohatou funkční výbavou automatické myčky nádobí, kolona tvořená pyrolytické troubou a mikrovlnnou troubou s bohatou funkční výbavou automatické oba], Bazén patio prostor pro mytí a jiná zařízení, které poskytuje ubytování (podložka, sušička, lednička, mrazák, myčka na nádobí), vedle 20 metr fasáda, Velmi prostorný a komfortní dům, hodně světla, vynikající výhled do údolí hranici s Roques Salmor, město Frontera a masiv vlastního údolí, …a mnohem více.

► Hlavní ložnice

Ložnice, přes 40 m2, s terasou, interiéru koupelny, office a lobby.

► sekundární Ložnice

Velký dvoulůžkový pokoj, 14 m2 cca.

► Hall

Obrovské pobyt více než 30 m2, integrován s balkonem a čítárnou.

► Kuchyně

Velkolepé kuchyně přes 30 m2 vysoce kvalitních dřev, s odpovídající jídelním koutem pro 12 Diners (Jídelní stůl je zavěšen zdvojnásobení její kapacity).

► Hlavní Bath

Vynikající design pro tento pobyt 15 m2 cca. s obkladů stěn v modré tóny, Má velkou jacuzzi jet pohonný systém a vzduch sloupce, topení také automatizované, telefonní zásuvky a televize pozemní a satelitní.

► Koupelna Sekundární

Vynikající design pro tento pokoj s obkladů stěn v zelených tónů, má velký sprchový kout s vodní věží se jet pohonného systému, topení také automatizované.

► Objednávka

Velký pracovní prostor s prostorem pro stůl a několik skříní.

► Terrace

Velká terasa s krásným výhledem na údolí El Golfo, Rocks Salmor, Pohraniční město a horský masiv. Plocha k dispozici pro zavěšení a boty vestavěný do velké terasy.

► Balkon

Útulný a funkční balkon, ze kterého můžete vidět fantastický výhled na údolí El Golfo, Rocks Salmor, Pohraniční město a horský masiv.

► Hall

Velký sál, Velmi prostorný a skvěle, Přístup Žebřík s top v pevných tvrdých dřev, LED světla chodit zásuvka, komunikátor dveře do garáže.

► Lobby

Prostorné lobby dealer apartmá ložnice, umožňuje přístup do místnosti, kancelář, terasu a druhá koupelna.

► Patio

Velmi jasné a v místech, kde další spotřebiče, jako je mytí, sušička, myčka na nádobí, chladničky a mrazničky. K dispozici je také umyvadlo umýt ruce, a police a regály. K dispozici je přístup po schodech na střechu.

► Střešní

Ohromný, průhledný, s mnoha možnostmi. Majitelé mají bazén a prostor pro opalování. Měli v plánu, aby se studio, s Vybavení, gril a bazén. Názory jsou bezkonkurenční, neexistuje žádná překážka, můžete vidět údolí El Golfo v celé jeho nezměrné, Roques de Salmor, pohoří, které hraničí Frontera, a obec sama. Nádherný výhled na Atlantický oceán.

► Ostatní

Hostům je několik chodeb a jsou skutečně mají šířku, přes 1,50 m široký. Kromě bezkonkurenční výhled, Pouzdro je velmi slunný poskytuje mnoho hodin slunečního svitu po celý den, a to jak v létě i v zimě. Je to velmi cool v létě a teplo v zimě. Nachází se v klidné oblasti, v centru města Frontera, pouze 2 minut chůze od hlavní ulice Tigaday, kde jsou banky, supermarkety, Obchody, a tak dále. Pouze 5 minut chůze od školy a ústavu, ve stejné vzdálenosti od autobusové zastávky a taxi. Vynikající nemovitosti k pronájmu na ostrově El Hierro.

 

Umístění objektu