Casa Alto Standing

Luxus 3 Čtvrtý / s 3 Vana / s 1 Garaje nás / s +300 m2

Ref.: CL005
kupní cena: 330.000 €
cena pronájmu (+ možnost nákupu): 1.100 € / mes
cena pronájmu: 550 € / mes
► Voda a elektřina není zahrnuta v ceně
výměna: nabídky jsou řešeny

Kontakt Agent

K prodeji nebo pronájmu tento luxusní dům je situován v Frontera, El Hierro. Můžete si koupit nebo pronajmout nemovitost této fantastické uvedené upscale za cenu běžného domu. Minimalistický styl, střízlivý, Stylový a funkční. Tento kvalitní nemovitost prémie a pohodlí. Nyní můžete žít jako vždycky snil…!

Mají podrobné informace o této nemovitosti níže, po fotografiích.

Charakter Photos

► Hlavní sál

 

► Hlavní Kitchen

 

► Hlavní ložnice

 

► sekundární Ložnice

 

► Hlavní Bath

 

► Koupelna Sekundární

 

► Hall

 

► Apartmán v přízemí

 

► Terrace

 

► Objednávka (až do vydání)

► Balkon (až do vydání)

► Garage (až do vydání)

► Střešní a Patio (až do vydání)

► Fasádní a zahraniční (až do vydání)

 

Informace o nemovitosti

► Referenční

V případě zájmu / a v této nemovitosti, víme, že jsme jen: CL005.

► Umístění

Výjimečný luxusní nemovitost se nachází v Frontera, jedna z hlavních ulic centra města, dvě minuty chůze od hlavní nákupní ulice (Street Tigaday), s většinou bank a obchodů. Má více než 300 m2 bez plocha střechy.

► Distribution

To má dva domovy, hlavní nahoře (druhé patro) a nižší sekundární (Byt po 80 m2).

►Características

3 Koleje, 2 jídelny, 2 kuchyně, 3 toalety, 1 sál, 1 kancelář, 1 terasa, 1 balkón, 1 patio, 1 Solana-patinillo, 1 garáž, 1 Rooftop.

► strukturování

Dům může být postaven v jednom, nebo rozdělena do dvou bytů, as je v současné době. Původně to bylo všechno jeden obydlí, ale je to velký, její majitelé rozhodli stanovit nižší byt. Umožňuje mnoho možností, právě otevřel luk, nebo dveřmi, by to sjednotit celý dům. Střecha je přístupná vnitřním schodištěm z kuchyně a terasou, Konstrukce umožňuje celý povrch jednoho patra (byl navržen majiteli studie, Vybavení, gril a bazén). Nemovitost má dva vodoměry (Hlavní dům i byt) a čítač světlo (To je požádal o nové metr na byt, se zpracovává právě teď).

► vlastnosti

Tento dům byl kompletně zrekonstruován v roce 2004 s prvotřídních materiálů. Luxusní nemovitost, Minimalistický design, střízlivý, Stylový a funkční.

► Pozadí

Tento dům je nabízen k prodeji, nábytek ceně, jak je znázorněno na obrázcích, protože jejich majitelé již bydlí v El Hierro brzy z důvodu převodu pracovních. Před krizí tento majetek byl oceněn na více než 475.000 eur. Majitelé měli pevnou nabídku před čtyřmi lety na prodej 445.000 eur, a nejsou prodávány.

► Možnosti

Prodej, půjčovna, pronájem vlastní, vyměnit za jiné vlastnosti.

► Omezení

Jen pronajmout pro lidi s prokázanou platební schopnost, rodiny snížený počet osob, bez malých dětí a domácích zvířat bez.

► Podmínky pronájmu

Voda a elektřina není zahrnuta, třeba bankovní záruka, musí vložit dvě měsíc zálohu.

► Cena

Tento dům se prodává za konečnou cenu € 330,000. Cena za pronájem, 550€ / mes. Cena za pronájem vlastní, 1.100€ / mes.

► Kontakt

Dozvědět se více: inmobiliaria@islaelhierro.com / +34 696.489.391 – Ref.: CL005.

 

Podrobnosti o objektu

► Zařízení

Daikin nabízí high-end zařízení pro klimatizaci, vytápění a odvlhčování v celém domě. Elektrické mechanismy jsou high-end, přepínače s LED světly najít ve tmě, lehké regulátory intenzity, telefon a pozemní a satelitní televize v každém pokoji (včetně toalet), Integrovaný zvukový systém v celém domě středové konzole v hlavním salonu (Muzak, video, rádio, Hifi), video intercom systém s sledování televize ve všech bydlení, automatizovaný přímý a intenzivní vytápění v koupelnách, podlaha v celém domě luxusního bílého porcelánu (plakety 50×50 cm), přes 200 vývody roztroušených po celém domě, siločáry světla odděleny cestování a individuálních spotřebičů, Vnitřní a vnější tesařské v pevných tvrdých dřev v bílé hliníku (dvojité sklo pro lepší zvukovou izolaci), schodiště přístup k bydlení v ušlechtilých a pevných lese se světlem s LED svítidly výšku zásuvky, Jacuzzi vana vybavena pohonem vodních a vzduchových bublin sloupcích, masážní sloupec v sprchové vaničky 2 m2 cca., velký obývací pokoj se sedací soupravou Natuzzi upscale 3+3 přírodní kůže (v hodnotě více než 9.000 eur), koloniální krb, nábytek do obývacího pokoje s integrovanými světly prostředí ve stejném, velikánský kuchyň s interiérem LED světla ve všech skříní a velmi velké poyos, dálková světla s nízkým výkonem a integrační designu, mechanismus na zlepšení hergonomía a prostor, Silestone extra silné bílé lavičky v high-end a high-end spotřebiči Bosh [Americká lednice (ledem dávkovačem, drceného ledu a vody), na víno 256 láhve s různými jednotkami s různými teplotami červených a bílých vín (nebo růžové), indukční varná deska, velký formát 5 požáry a mnoho automatizovaných funkcí, kapuce a velkoplošný design s světly vysokou přesností a mnoho funkcí automatického, art integrovaná s bohatou funkční výbavou automatické myčky nádobí, kolona tvořená pyrolytické troubou a mikrovlnnou troubou s bohatou funkční výbavou automatické oba], Bazén patio prostor pro mytí a jiná zařízení, které poskytuje ubytování (podložka, sušička, lednička, mrazák, myčka na nádobí), podlaha garáže terasou a vybavené skluzu stanoveno pro vozidlo po motocyklu, interní přístup do garáže, vedle 20 metr fasáda, Velmi prostorný a komfortní dům, hodně světla, vynikající výhled do údolí hranici s Roques Salmor, město Frontera a masiv vlastního údolí, …a mnohem více.

► Hlavní ložnice

Ložnice, přes 40 m2, s terasou, interiéru koupelny, office a lobby.

► sekundární Ložnice

Velký dvoulůžkový pokoj, 14 m2 cca.

► ložnice pro hosty

Velmi prostorný dvoulůžkový integrovaná sada, s koupelnou uvnitř.

► Hlavní sál

Obrovské pobyt více než 30 m2, integrován s balkonem a čítárnou.

► Sekundární Lounge

Cozy pobyt 18 m2 cca.

► Hlavní Kitchen

Velkolepé kuchyně přes 30 m2 vysoce kvalitních dřev, s odpovídající jídelním koutem pro 12 Diners (Jídelní stůl je zavěšen zdvojnásobení její kapacity).

► sekundární kuchyně

Funkční kuchyňský kout plně vybavená s podložkou, sušička, TENDEDEROS… (Solana-patinillo).

► Hlavní Bath

Vynikající design pro tento pobyt 15 m2 cca. s obkladů stěn v modré tóny, Má velkou jacuzzi jet pohonný systém a vzduch sloupce, topení také automatizované, telefonní zásuvky a televize pozemní a satelitní.

► Koupelna Sekundární

Vynikající design pro tento pokoj s obkladů stěn v zelených tónů, má velký sprchový kout s vodní věží se jet pohonného systému, topení také automatizované.

► Koupelnové Hosté

Konvenční koupelně vana.

► Objednávka

Velký pracovní prostor s prostorem pro stůl a několik skříní.

► Terrace

Velká terasa s krásným výhledem na údolí El Golfo, Rocks Salmor, Pohraniční město a horský masiv. Plocha k dispozici pro zavěšení a boty vestavěný do velké terasy.

► Balkon

Útulný a funkční balkon, ze kterého můžete vidět fantastický výhled na údolí El Golfo, Rocks Salmor, Pohraniční město a horský masiv.

► Hall

Velký sál, Velmi prostorný a skvěle, Přístup Žebřík s top v pevných tvrdých dřev, LED světla chodit zásuvka, komunikátor dveře do garáže.

► Lobby

Prostorné lobby dealer apartmá ložnice, umožňuje přístup do místnosti, kancelář, terasu a druhá koupelna.

► Patio

Velmi jasné a v místech, kde další spotřebiče, jako je mytí, sušička, myčka na nádobí, chladničky a mrazničky. K dispozici je také umyvadlo umýt ruce, a police a regály. K dispozici je přístup po schodech na střechu.

► Solana-Patinillo

Nachází se v prvním patře, s vysokou kuchyni, je prostor pro pračku, sušička, dřez na mytí rukou, místo k zavěšení s policemi a regály. Zde je elektrický kotel, který dodává do prvního patra (byt).

► Garage

Prostorný, kde je velké auto (celý dlouhý pole), motocykl a, bicletas, a tak dále. Je vybaven protiskluzovým podlaha terasa, Automatické dveře pomocí dálkového ovládání, police, a tak dále. Má vnitřní dvířka pro přístup do hlavní budovy. Zde je kotel butan bohatství dodávat v horní části pouzdra (druhé patro).

► Střešní

Ohromný, průhledný, s mnoha možnostmi. Majitelé mají bazén a prostor pro opalování. Měli v plánu, aby se studio, s Vybavení, gril a bazén. Názory jsou bezkonkurenční, neexistuje žádná překážka, můžete vidět údolí El Golfo v celé jeho nezměrné, Roques de Salmor, pohoří, které hraničí Frontera, a obec sama. Nádherný výhled na Atlantický oceán.

► Ostatní

Hostům je několik chodeb a jsou skutečně mají šířku, přes 1,50 m široký. Kromě bezkonkurenční výhled, Pouzdro je velmi slunný poskytuje mnoho hodin slunečního svitu po celý den, a to jak v létě i v zimě. Je to velmi cool v létě a teplo v zimě. Nachází se v klidné oblasti, v centru města Frontera, pouze 2 minut chůze od hlavní ulice Tigaday, kde jsou banky, supermarkety, Obchody, a tak dále. Pouze 5 minut chůze od školy a ústavu, ve stejné vzdálenosti od autobusové zastávky a taxi. Vynikající vlastnost můžete zakoupit na ostrově El Hierro.

 

Umístění objektu